Logo TSP Terénní sociální práce www.tspweb.cz
Hlavní stránka - Úvod, Aktuality Více o TSP - Kauzy, Teorie, Články, ... Dokumenty - Zákony, Vyhlášky, Finance, ... Odkazy Kontakty Vstup pro registrované
Hlavní stránka » Dokumenty » Finance

Třídit podle: Názvu
Autora
Data

Vyhledávání:


Dokumenty

Kurz riadenia a spolocenskeho rozvoja

11.3.2003 | Pakiv European Roma Fund | Kategorie: Finance

Európsky rómsky fond Pakiv rozvíja znalosti a zručnosti mladých Rómov s aktívnou prepojenosťou na rómske komunity, ktorí môžu použiť lokálne skúsenosti pri ovplyvnení verejnej politiky. Podporené lokálne príjmotvorné iniciatívy budú slúžiť ako prostriedok na mobilizáciu komunít, poskytnú konkrétne skúsenosti pre účastníkov a budú slúžiť ako možné štúdium prípadov, ktoré môžu byť použité na ovplyvnenie verejnej politiky a postupov. Více »
  Text ke stažení (54kB)
 

Granty MPSV nestátním neziskovým organizacím pro rok 2003

6.2.2003 | Ministerstvo práce a sociálních věcí | Kategorie: Finance

Ministerstvo práce a sociální ČR (dále jen "MPSV ČR") vytvořilo "Žádost o poskytnutí finančních prostředků ze státního rozpočtu nestátnímu neziskovému subjektu na sociální služby v roce 2003 pro Program pilotních (inovativních) projektů".
  Program pilotních (inovativních) projektů
  Finanční prostředky pro rok 2003
 

Podpora romských žáků středních škol

1.1.2003 | | Kategorie: Finance

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje stipendijní program „Podpora romských žáků středních škol“, který administrativně převzalo od Rady vlády ČR pro záležitosti romské komunity. Finanční prostředky tohoto programu jsou určeny školám, aby jimi mohly podpořit studium těm romským žákům, jejichž rodinám činí náklady spojené se středoškolským studiem potíže.
  Text vyhlášení programu a formuláře žádostí
 

Hlavní stránka » Dokumenty » Finance (zpět na začátek)

Copyright © 2003 Terénní sociální práce; Design © 2003 Martin Argaláš; použit publikační systém Toolkit od Econnectu