Logo TSP Terénní sociální práce www.tspweb.cz
Hlavní stránka - Úvod, Aktuality Více o TSP - Kauzy, Teorie, Články, ... Dokumenty - Zákony, Vyhlášky, Finance, ... Odkazy Kontakty Vstup pro registrované
Hlavní stránka » Kontakty
Spolupracují:
  Drom, o.p.s. Rada vlády ČR pro záležitosti romské komunity Nadace Open Society Fund Fond Kanady pro místní iniciativy

Vyhledávání:Kontakty

V rámci projektu "Medializace terénní sociální práce" připravil tyto stránky DROM, romské středisko. Server www.tspweb.cz slouží všem subjektům, které se terénní sociální prací zabývají.

Pokud máte dotaz na konkrétní organizaci, můžete si najít intenetové stránky v odkazech. Několik adres máte k dispozici přímo v našem kontaktním formuláři. Vyberte si tu, která nejvíce odpovídá Vašemu dotazu.

Adresu vzdělávání TSP použijte, pokud se chcete dozvědět více o dvoustupňovém vzdělávacím programu pro terénní sociální pracovníky. Základní informace o vzdělávání TSP jsou také stránce "Dokumenty" v kategorii "Jiné dokumenty".

Na webmastera se obracejte v případě, že byste si přáli zveřejnit dokument, upozornit na zajímavý odkaz, nebo se zaregistrovat do diskuse. Při registraci uveďte své plné jméno, email, preferované slovo pro heslo a můžete přidat i něco o sobě. Váš login a heslo vám budou zaslány na emailovou adresu, kterou uvedete. Pro přihlášení do diskuse poté klikněte na ikonku panáčka v pravé části horního menu.


DROM, romské středisko
Bratislavská 41
Brno 602 00
tel.: +420 545 211 576

Vyplňte prosím,
Adresát:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Sdělení:
   

Copyright © 2003 Terénní sociální práce; Design © 2003 Martin Argaláš; použit publikační systém Toolkit od Econnectu